Україна пильно стежить за Польщею - КлімкінУкраїна пильно стежить за ставленням до українців у польському суспільстві й зараз не бачить "серйозного сплеску", заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін щодо подій у Перемишлі.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Це важливо не стільки на політичному, а більше на побутовому рівні. Зараз ми серйозного сплеску не бачимо", - сказав Клімкін.
Уточнив, що антиукраїнський марш у Перемишлі був націлений на провокацію.
"Гучний випадок зі спаленням українського прапора поляки зараз ретельно розслідують. Станом на сьогодні ми схильні вважати, що це була усвідомлена провокація – це зробили прямо перед камерою, дуже показово, з конкретною метою організувати провокацію", – припустив міністр.
10 грудня в Перемишлі під час Маршу орлят вигукували антиукраїнські гасла. Інцидент стався ввечері, коли колона проходила повз Український народний дім, який орендує Об'єднання українців у Польщі.
Об'єднання українців у Польщі (ОУП) висловило протест через антиукраїнську риторику маршу польських орлят у Перемишлі.
Посол України в Польщі Андрій Дещиця заявив, що українське посольство з'ясовує подробиці інциденту з антиукраїнськими висловлюваннями під час маршу правих сил у польському Перемишлі.

Related

Політика 1988982569205228335

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item