Тягнибок: Українська дипломатія - нуль без палички, "профукала" всеУкраїнська зовнішня політика працює проти інтересів держави.
Про це сказав лідер партії "Свобода"Олег Тягнибок в інтерв'ю журналу "Країна".
"Російська зовнішня політика блискуче працює. А українська – це нуль без палички. Треба в підручниках писати, як не можна вести дипломатію – це те, що роблять українські зовнішні відомства. Brexit профукали, нідерландський референдум профукали та ще й послом в Нідерландах лишили відверто проросійського посадовця, який був поставлений в часи Януковича", - зазначив Тягнибок.
Він підкреслив, що українська громада в Нідерландах постійно скаржиться на антиукраїнську позицію посла, однак МЗС не реагує.
"Я вже навіть не говорю про те, що вони вчудили по Мінську. Кожного місяця у них інша думка. То Мінськ треба виконувати, то вже влада каже, що Мінськ себе вичерпав. То знов Мінськ треба виконувати… Вони би вже мали якось визначитися. Увесь той час гинуть наші люди", - наголосив політик.
Нідерланди - єдина з країн ЄС, яка не завершила ратифікацію Угоди про асоціацію України та Євросоюзу. Цей процес призупинив проведений у квітні 2016 року референдум, на якому більшість сказала "ні" Угоді з Україною.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Політика 504157846107800673

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item