Савченко таємно зустрічалася з лідерами сепаратистів - ЗМІ

Савченко втручається у переговори щодо Донбасу?

Сама нардеп відмовляється відповідати на питання про свою зустріч з керівниками ЛДНР.

Депутат Верховної Ради Надія Савченко таємно відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками самопроголошених "Донецької і Луганської народної республік", повідомляє ЛІГА.net з посиланням на свої джерела.
"За даними трьох джерел ЛІГА.net, депутат кілька годин спілкувалася з Захарченком та Плотницьким, а саму зустріч у Мінську організувала Федеральна служба безпеки Росії за сприяння посольства РФ у Білорусі", - пише видання.
Як розповів один з членів української делегації на переговорах у Мінську, коли 7 грудня делегація прибула до столиці Білорусі на чергову зустріч спецпосланців України, Росії та ОБСЄ, службовці посольства України там повідомили їм, що за кілька хвилин до української делегації у Мінську рейсовим літаком прибули ватажки сепаратистів Олександр Захарченко та Ігор Плотницький.
"Зустріли їх представники російського посольства у супроводі службовців Федеральної служби безпеки Росії. Вони забрали їх, посадили в авто і відвезли", - сказало джерело.
За його словами, Захарченко та Плотницький не з'являлися ні на зустрічі контактної групи, ні у підгрупах.
При цьому відразу два співрозмовники ЛІГА.net стверджують, що Савченко часто бачиться з родичами заручників на Донбасі і переконує їх, що влада нічого не робить, що потрібно якось підштовхувати зсередини Адміністрацію президента і представників України у Мінську до того, щоб сісти за стіл переговорів не з представниками Москви, а безпосередньо з Захарченком та Плотницьким.

"Навіщо ватажків терористів зустрічало ФСБ і російське посольство і везло з аеропорту на машинах з дипломатичними номерами. Я бачу ситуацію так: нас підштовхують до прямих переговорів, це у відкриту робить РФ. А світ втомився і хоче на нас все це звалити. І ось вони розробили новий ФСБ-шний сценарій із Савченко і мамами ", - говорять у мінській групі.
За даними співрозмовника, зустріч Савченко з ватажками сепаратистів у присутності представників ФСБ була присвячена саме цьому.
У неділю у Києві Савченко брала участь у конференції, присвяченій полоненим на Донбасі. Перед початком конференції журналіст ЛІГА.net прямо запитав депутатку, навіщо вона їздила до Мінська, про що говорила з ватажками сепаратистів і чому все це було зроблено таємно.
"Я не для того сюди прийшла, щоб відповідати на ваші питання", - сказала депутатка. На повторне запитання відрізала: "Я що, неясно сказала?".
Нагадаємо, раніше Савченко заявила, що має намір робити самостійну політичну кар'єру.

Related

Політика 2959625580937388369

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item