Чому Савченко "засвітили" постпредом "Л-ДНР" в Україні

Чому Савченко "засвітили" постпредом "Л-ДНР" в Україні


Публічне підтвердження поїздки нардепа-льотчиці до Мінську ватажком "ЛНР" Плотницьким може стати гвинтиком в комбінації Кремля з дискредитації Києва.

Історія зі скандальною поїздкою нардепа від "Батьківщини" Надії Савченко у Мінськ на зустріч до ватажків "ДНР"-"ЛНР" обростає подробицями, і може призвести до нового витка провокацій з боку Москви. Зокрема, Кремль може спробувати дискредитувати офіційний Київ, зліпивши з Савченко героїню, яка змогла звільнити українських військовополонених. Втім, про все по порядку…
Інформація про переговори в Мінську стала відома Depo.ua ще в минулий четвер - наступного дня після того, як представниця парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони проігнорувала засідання, на якому ухвалювали рішення про військовий бюджет на 2017 рік. Тоді ж кореспондент нашого видання підійшов до Савченко в кулуарах ВР, попросивши її прокоментувати поїздку до Мінська. Але нардеп-льотчиця в притаманній їй різкій формі відмовилася відповідати на питання, туманно зазначивши, що це "воєнна таємниця".
Уже за кілька днів, після того, як низка видань опублікували інформацію про утаємничену зустріч Савченко з терористами Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким під патронажем російської ФСБ, рідна сестра нардепши Віра Савченко все ж таки непрямо визнала правдивість даної інформації. "Як тільки Надя вийшла з полону, її завданням було витягнути з полону всіх інших. Вона говорила про те, що треба домагатися, щоб наші хлопці були на волі", - зазначила Віра Савченко, додавши, що всі дії Надії узгоджені з "українськими службами", зокрема зі Службою безпеки України. "Наша СБУ завжди в курсі, і вони працюють", - запевнила Віра Савченко. У цьому контексті вона помітила, що "чомусь на дії Юрія Тандіта (радник голови СБУ, який проводить переговори про звільнення полонених, - ред.) такої реакції немає". "Думаю, суспільство заткнеться. У кожного своя робота. Все", - заявила Віра Савченко. Шикарна відповідь…
Абсолютно незрозуміло, навіщо так темнити в цьому питанні, адже це викликає ще більшу підозру. Тим паче, що згаданий вище радник голови СБУ Юрій Тандіт вже публічно заявив, що депутат Надія Савченко не попереджала СБУ про поїздку до Мінська та цю зустріч. "Ми збираємо інформацію, пов'язану не тільки з поїздкою Надії Савченко в Білорусь, а й з іншими політиками в інші країни. Все, що пов'язано з темою звільнення заручників, для нас дуже актуально. Ми цю інформацію будемо перевіряти і з'ясовувати подробиці, в тому числі і з Надією Савченко", - сказав Тандіт.
Останню крапку в тому, була чи не була Савченко в Мінську, поставив ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницкий, який публічно підтвердив інформацію про те, що він разом з ватажком терористичної "ДНР" дійсно мав зустріч з нею, під час якої обговорювалося обмін полоненими за формулою "всіх на всіх". При цьому Плотницкий зазначив, що вважає Надію Савченко представником бойовиків в Раді і заявляє, що подібні зустрічі корисні, "тому, що ця проблема повинна бути освітлена в стінах Верховної Ради не тільки з одного боку, але повинні бачити і чути наш голос, наше розуміння".
З огляду на це, виникає низка закономірних питань: кого саме представляла Савченко на зустрічі в столиці Білорусі? Про що вона могла домовлятися з ватажками "ДНР"- "ЛНР" з огляду на те, що питанням звільнення полонених займається уповноважена контактна група? І як вона почуває себе у статусі постпреда "ДНР"- "ЛНР" у Верховній Раді?
Якщо ж серйозно, то протягом кількох місяців після свого звільнення з полону в Росії Савченко примудрилася знищити весь свій героїчний ореол страдниці. Її неоднозначні заяви про буцімто необхідність обопільних вибачень між Києвом та терористами викликали вкрай негативну реакцію в суспільстві. До цього додалися чутки про зв'язки Савченко з одіозним кумом Путіна Віктором Медведчуком. Зокрема, роздуми Савченко про те, що проблемою звільнення військовополонених має займатися дружина Медведчука Оксана Марченко не могли не сприйматися багатьма українськими патріотами як непряме непряме підтвердження наявності контактів нардепа з "Батьківщини" з "п’ятою колоною" в Україні. Якщо ж додати до цього абсолютно незрозумілі поїздки Савченко у "сіру зону", а також до Москви, де вона просиділа за гратами більше двох років, то не дивно, чому довіри до неї не залишилося.
Тепер Савченко докотилася до статусу "постпреду" терористів в українському парламенті. Іншими словами, поплічницею злочинців. Які б не звучали благі наміри з боку Савченко, треба розуміти, що питання військовополонених – це один з найулюбленіших методів шантажу з боку Москви. І замість того, щоб цим надскладним питанням централізовано займалася контактна група та Служба безпеки, Савченко фактично перебрала на себе роль держави.
Публічне визнання терористами ролі Савченко видається гвинтиком спецоперації наших північно-східних партнерів, яка полягає у дискредитації президента Петра Порошенка. Адже у разі якщо "ДНР"-"ЛНР" й справді проведуть обмін полоненими, то всі лаври дістануться саме Савченко. А проросійська медіа-машина в Україні розганятиме тези з звинуваченнями на адресу офіційного Києва.
І на останок. Після сьогоднішньої заяви Плотницького, видається, що головним завданням з боку СБУ, а також профільного комітету ВР, є невідкладна перевірка "постпреда" Савченко на предмет державної зради, а також можливого розголошення державної таємниці ватажкам "ДНР"-"ЛНР".

Related

Політика 4408862342693962595

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item