Як у Тернополі на фабриці скляних фантазій творять новорічне дивоМісце, де народжуються дитячі фантазії, є у Файному місті Тернополі.

Втім, не це найцікавіше. Найбільш дивовижний процес - оздоблення прикраси. Умілі руки художників малюють на іграшках святкові візеррунки, вдихаючи у прикраси життя і перетворюючи їх у справжній витвір мистецтва.
"Це єдина фабрика у світі, яка виготовляє різнопланові новорічні іграшки, - каже власниця виробництва Ірена Бутитер. - Кожна з цих ліній досить складна, але нам вдалося об’єднати їх, тому ми можемо задовольнити найвибагливішого клієнта".
Продукцію фабрики експортують здебільшого у країни Західної Європи. Замовляють коштовні іграшки в Нідерланди та ОАЕ. В Україні ж придбати прикраси можна виключно у Тернополі та Львові.
"До прикладу, для клієнтів із Арабських Еміратів виготовляємо кулі, кожна з яких оздоблена 150 декоративними каменями", - розповідає власниця "казкової" фабрики.
Як у Тернополі на єдиній у світі фабриці скляних фантазій творять новорічне диво - фото 3

Проте, звичайно, найбільшими поціновувачами іграшок є діти. Тож, за словами Ірени Бутитер, усі зусилля "кулькових чарівників" спрямовані на створення казкового настрою для малечі.
Як у Тернополі на єдиній у світі фабриці скляних фантазій творять новорічне диво - фото 4

Як у Тернополі на єдиній у світі фабриці скляних фантазій творять новорічне диво - фото 5

Related

Суспільство 7901347162640787706

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item