Генсек Ради Європи назвав Україну "слоном" і пішов на зближення з РФ - депутатГенсек Ради Європи Турб'єрн Ягланд назвав Україну "слоном".
Про це у Facebook написав керівник Постійної делегації в ПАРЄ, депутат Володимир Ар'єв.
"Слон в крамниці посуду – як і раніше – Україна. Саме це є причиною протиріч між Росією і рештою Європи. Якщо не буде знайдено вихід з такого становища, важко зрозуміти, яким чином можна буде домогтися поліпшення", – заявив генсек Ягланд, що знаходиться зараз у Москві, норвезькій пресі, повідомляє депутат.
"Здається, генсек Ради Європи втратив совість і межі пристойного. Прошу МЗС негайно відреагувати", - заявив Ар'єв.
Депутат також повідомив: Ягланд перебуває в російській столиці з дводенним візитом, і, як стверждує норвезька ABC Nyheter, у нього склалося чітке враження, що російські політики хочуть повернутися до "діалогу і співпраці" з Заходом.
В програмі візиту, як пише Ар'єв, зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, главою російського МЗС Сергієм Лавровим, а також спікерами Держдуми В'ячеславом Володіним і Ради Федерації Валентиною Матвієнко.
Ягланд приїхав з наміром обговорити нинішній стан відносин РФ і Ради Європи, тему ПАРЄ, ситуацію в Україні, а також рішення Європейського суду з прав людини щодо "справи ЮКОСу".

Related

Події у світі 3730548097251203947

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item