Луценко повідомив про затримання "годувальників" ЛДНРГенпрокурор повідомив про постачання сепаратистам продуктів на півтора мільярда гривень.

Співробітники прокуратури Київської області і СБУ розкрили групу, яка нібито організувала незаконний канал поставки продуктів харчування на окуповані території Донецької та Луганської областей.

Як повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook, поставки на загальну суму понад 1,5 млрд гривень велися через псевдоекспорт (призначення Грузія, Азербайджан, Іран).

За його словами, після проведення 29 обшуків було заарештовано п'ятьох осіб за фінансування сепаратизму, накладено арешти на 160 транспортних засобів і на 201 банківський рахунок.

"Вилучено понад 500 тонн металопродукції, вивезеної з ЛНР; вилучено близько 1 млн гривень готівкових коштів, вилучено документальні матеріали, електронні носії, фінансово-господарську документацію, комп'ютерну техніку, що підтверджують факти поставки продуктів харчування на територію ДНР/ЛНР", - повідомив Луценко, який також опублікував фото затриманих, назвавши їх "годувальниками" Л/ДНР".

Як повідомляли ЗМІ, минулого тижня секретар РНБО Олександр Турчинов виступив за повну блокаду Донбасу.

На початку листопада повідомлялося, що Київ готує список продуктів для ввезення в ОРДЛО.

Related

Гаряча новина 9039393086875935269

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item