Нацрада зацікавилась трансляцією російських військових по СТБ


Національна рада 19 січня в четвер розгляне питання трансляції на "СТБ" передачі "Битва екстрасенсів" з російськими військовими.
Про це йдеться у повідомленні на сайті Нацради.
"Щодо факту трансляції зазначеної передачі відповідним підрозділам регуляторного органу було дано доручення провести моніторинг та запис програми, щоби ці матеріали розглянути на засіданні", - сказано у повідомленні.
"Ефір телеканалу "СТБ" записано. На трансляцію цієї передачі також активно відреагувала глядацька аудиторія і медіа-спільнота, висловлюючи своє обурення та закликаючи регуляторний орган до адекватного реагування", - повідомили в Нацраді.
Як відомо, увечері 15 січня телеканал СТБ транслював шоу "Битва екстрасенсів" за участю російського військового, який "служив" в Україні.
Участь в шоу взяли 6 чоловіків, одягнених в камуфляж. Один з них заявив, що "нещодавно служив на Україні", де над ним "знущалися, змушували могилу собі копати".
16 січня голова правління ЗАТ "Міжнародний Медіа Центр - СТБ" Володимир Бородянський вибачився за показ цього ефіру програми "Битва екстрасенсів" і пообіцяв, що співробітників, які допустили вихід програми в ефір, - звільнять.

Related

Події в Україні 7160280365065946779

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item