Вертеп з "Путіном" та упівцями приїхав до бійців у зону АТО


Львівські волонтери привітали бійців АТО з новорічними святами і привезли хлопцям Різдвяний вертеп. Львів'яни відвідали бійців у Покровському госпіталі, а також добровольців з"Правого Сектору" в місті Новогродівка на Донеччині.
"Зупинили на блокпосту в Покровську, запитали куди їдемо. Сказали, що хочемо з колядою відвідати українських воїнів. Нас пропустили, правда перед тим, ми їм заколядували. З усіх бійців блокпосту, тільки один вислухав наш вертеп. Інші кудись втекли. Того постового звати Ярослав. І ми вирішили назвати наш колектив Вертеп імені Ярика - розповідає керівник львівських колядників, Мирослав Откович.
Львівських бухгалтерів, логістів, журналістів, професійних акторів, поєднала любов до футбольного клубу "Карпати". На одному з матчів вони познайомились а далі згуртувались і вирішили з колядою вітати усіх львів'ян та гостей. Мирослав написав сценарій. У якому переплелись давні традиції з сучасними реаліями.
Колядою у Львові заробили необхідну суму грошей і вирішили поїхати до хлопців в зону АТО.
Дорогою на Схід завітали до столиці, колядували на вокзалі, а також їх запросили до міністерства культури. І вже перед старим новим роком вертеп дістався до зони АТО.
Серед бійців, багато хлопців з Східної України, Центральної, Південної. Вони чули, що на Різдво колядують, Маланку засівають, Водохреща щедрують. Проте вживу цього ніколи не бачили — розповідають учасники вертепу
У вертепі поєднали кровожерливість царя Ірода і Путіна, брехливих російських журналістів і нечисту силу. Боротьбу українських солдатів на війні з війною між добром і злом.
На Різдво сім'я військового, де виховують дев'ятьох дітей, відзначила новосілля. Переїхали до нового будинку діти й матір. Батько - на передовій. Із зони АТО його чекають навесні 2017 року,

Related

Події в Україні 1064650416596643072

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item