Інспекція в РФ: На кордоні скупчення артилерії

Російська артилерія перебуває на кордоні з Україною

У Міноборони України не відкидають, що цю техніку використовують терористичні угруповання Донбасу.

Міжнародну військову інспекцію не пустили на місця дислокації артилерійських систем у військових частинах Ростовської області РФ в районі Новочеркаська. Про це заявив керівник інспекційної групи Олексій Вершигора, передають Українські новини.

"Виявлено і візуально підтверджено значне скупчення артилерійських систем різних типів. Доступ інспекційної групи на даний об'єкт був заборонений. Фотографування зазначеної артилерії також було заборонено", - сказав він.

Вершигора зазначив, що не відкидає використання даної артилерії для комплектування частин 150-ї мотострілецької дивізії, а також проросійських терористичних угруповань на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

За його словами, наразі вже сформовано штаб 150-ї мотострілецької дивізії в селищі Персіановський в Ростовській області (50 км від державного кордону з Україною). Також ведеться активне переміщення бойової техніки для зосередження в прикордонних з Україною районах Ростовської області.

Крім того, на 90% добудоване військове містечко для тривалої дислокації даної дивізії.

Як повідомлялють ЗМІ, в ході військової інспекції в Ростовській області було виявлено, що Росія порушила Віденський документ про заходи зміцнення довіри і безпеки.

До складу міжнародної інспекційної комісії входили представники України, Канади і Данії. Площа інспектованого району становила близько 16 тисяч квадратних кілометрів.

Related

Гаряча новина 7095016288380414672

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item