Суд визначив долю Єфремова на найближчі місяціСтаробільський районний суд Луганської області продовжив до 17 березня тримання під вартою колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.
Про це повідомив його адвокат Олександр Мельников.
"Ми отримали інформацію, що Старобільський суд продовжив арешт до 17 березня... Це беззаконня, адже всі захисники були в цей момент на засіданні в Апеляційному суді Києва, а від державного адвоката він (Єфремов) відмовився", - сказав адвокат.
За словами Мельникова, суд не мав права продовжувати арешт Єфремова, так як в тому кримінальному провадженні, яке розглядає Старобільський райсуд, запобіжний захід йому взагалі не обирався.
Старобільський районний суд Луганської області почав розглядати справу проти екс-"регіонала" 16 січня.
Олександра Єфремова етапували в Старобільське СІЗО на Луганщині. Раніше він перебував у Лук'янівському ізоляторі в Києві.
Єфремова звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської облдержадміністрації, сприянні захопленню будівлі управління СБУ, вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, організаційному й іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" і державній зраді.
4 січня до суду направили обвинувальний акт.

Related

Суспільство 85219149255353788

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item