Українці випереджають Європу у розвитку електромобілівРинок електрокарів в Україні розвивається в 3-4 рази швидше, ніж у світі. 
Зростання ринку електромобілів у рік становить 300-400%, у світі цей показник в річному вимірі тримається на рівні 100%.
Ці дані наводить прес-служба PR-агентства Newsfront з посиланням на дослідження групи компаній "Оксижен Груп", що спеціалізується на продажі та обслуговуванні електрокарів.
За даними експертів, на території Київської області ще активніше ринок електромобілів розвивається внаслідок розширення інфраструктури зарядних станцій.
В Європі темпи розвитку інфраструктури ще більш вражаючі. Єврокомісія в минулому році запропонувала оснащувати зарядкою для електрокарів всі нові будинки. Така тенденція незабаром пошириться на Україну.
В Україні вже успішно працюють служби таксі, які використовують електрокари. Є й такі перевізники, які надають послуги тільки на електромобілях.
За прогнозами експертів, до 2030 року парк електромобілів у світі складе 100 млн. одиниць або близько 20% світового автопарку.
На автошоу в Детройті у США оголосили кращі автомобілі року. Вперше за 68-річну історію конкурсу "Північноамериканський легковий автомобіль, позашляховик і утилітарна машина року" переможцем став електромобіль - Chevrolet Bolt.

Related

Суспільство 2799912552819060723

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item