У "БУРШТИНОВОМУ" СЕЛІ МІСЦЕВІ ЖИТЕЛІ ВЗЯЛИ В ЗАРУЧНИКИ ТРЬОХ ПОРАНЕНИХ ТІТУШОКПравоохоронці з'ясовують причини конфлікту.

Сьогодні, 15 січня, в Старому Селі Рокитнівського району на Рівненщині місцеві жителі взяли у заручники трьох із семи непроханих гостей. Усі троє отримали вже в селі вогнепальні поранення.

Двох віддали медикам швидкої допомоги, а третього тримали, доки до населеного пункту не приїхала знімальна група ТСН. Селяни кажуть, що не довіряють місцевим правоохоронцям, бо ті можуть "зам'яти" справу й тому хотіли надати ситуації розголосу. Старе Село відоме тим, що поруч – чимало нелегальних бурштинових копалень.

Під час дзвінка до ТСН місцеві повідомили, що в населений пункт приїхали семеро озброєних "кришувати" нелегальний видобуток. А вже після приїзду до села з'ясувалося, що причина – не в бурштині. Проте причину конфлікту ні журналістам, ні правоохоронцям ще не вдалося дізнатися. Про це в прямому ефірі програми ТСН.Тиждень повідомила журналістка Анна Махно.

Місцеві переповідали, що невідомі люди вранці ходили по хатах і чинили розбої. Зокрема, до однієї з сімей додому прийшли семеро. Погрожували гранатою. Казали, що підірвуть хату та всю сім'ю. Цій родині про випадок удалося повідомити односельцям, які прийшли до будинку. Вони й затримали трьох чоловіків. Їх доправили до приміщення сільської ради, де і тримали. Втім, перед тим, як їх затримали, була стрілянина і їх трьох поранили. Із сільської ради двох чоловіків забрала "швидка".

ТСН із неофіційних джерел стало відомо, що вони перебувають у Рокитнівській лікарні. В одного - проникаюче поранення черевної порожнини. В іншого поранена гомілка. Одному із них нині мають робити операцію.

Втім, офіційно це не підтверджують.

Третього чоловіка тримали до приїзду знімальної групи ТСН. У нього вогнепальне поранення руки. Правоохоронці також поки що не можуть пояснити, в чому полягає конфлікт та хто стріляв. Але кажуть про те, що це вже не перша перестрілка в Старому Селі. Рівненщині місцеві жителі взяли у заручники трьох із семи непроханих гостей. Усі троє отримали вже в селі вогнепальні поранення.

Related

Гаряча новина 7382774493890328535

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item