Компромат на Трампа зібрав британський розвідник - ЗМІАвтором компрометуючого досьє про обраного президента США Дональда Трампа є колишній британський офіцер розвідки Крістофер Стіл.
Про це пише газета Wall Street Journal.
Зараз 52-річний Стіл є одним із двох директорів лондонської компанії Orbis Business Intelligence Ltd. Другий директор, 58-річний Крістофер Барроуз, заявив, що не буде "підтверджувати або спростовувати", що доповідь про Трампа склала його фірма.
Відповідно до профілю Барроуза в LinkedIn, він був радником в Міністерстві закордонних справ Великобританії, у нього були відрядження до Брюсселя і Нью-Делі в 2000-і роки.
У профілі LinkedIn Стіла немає подробиць про його кар'єру.
Orbis Business Intelligence була утворена в 2009 році колишніми фахівцями британської розвідки, йдеться на сайті компанії. Корпоративні звіти свідчать про те, що Orbis належить іншій компанії, якою, в свою чергу, спільно володіють Стіл і Барроуз.
Досьє на Трампа складається з серії непідписаних записок, які, як вважають, були складені в період з червня по грудень 2016 року.
Крім створення цього досьє, Стіл також розробив план, щоб отримати інформацію для правоохоронних органів в США і Європі, в тому числі ФБР.
11 січня сайт BuzzFeed опублікував документ, в якому говорилося, що за Трампом стежили в московському готелі Ritz Carlon. Нібито в номері обраного президента США були встановлені камери і Трамп викликав повій. Трамп всі звинувачення спростував.

Related

Події у світі 6253179587401392372

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item