Київ доповнить позов проти Росії у Міжнародному суді ООН


Українська сторона має намір доповнювати свій позов у Міжнародний суд ООН новими фактами порушення Росією прав людини.
Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає Інтерфакс-Україна.
"Ми передаємо їх (факти порушення - ред) європейській стороні, але головне, що вони будуть використовуватися у суді в рамках наших доказів. Ми зараз повністю конструюємо весь блок фактів, ми його будемо доповнювати. До слухань ми можемо подавати нові факти", - сказав Клімкін.
Він додав, що приміром, "по Карпюку і Клиху було кілька прізвищ, зараз ми будемо розширювати цей список". "Тобто в принципі ми будемо над цим (доповненням – ред) працювати постійно", - пояснив Клімкін.
За словами міністра, по-перше, ця робота спрямована на зміцнення санкцій проти Російської Федерації. "По-друге, це працює як додаток до нашого позову. Ми повинні демонструвати, що ці порушення тривають, ми їх збираємо", - пояснив глава МЗС України.
Як повідомлялося, 16 січня 2017р Україна подала позов у Міжнародний суд ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму та дискримінації протягом її незаконної агресії проти України. Позов поданий в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Related

Політика 8738927521211919581

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item