Благодійники викрадали автомобілі нардепів і міністрівНаціональна поліція викрила потужне злочинне угруповання у сфері викрадення авто в Україні. Викрадали тільки елітний транспорт.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
"Поліція викрила стійке злочинне об'єднання, яке спеціалізувалось на викраденнях дорогих автомобілів із подальшим поверненням за винагороду. За наявною у слідства на даний момент інформацією, угруповання "працювало" у Києві, Львові, Хмельницькому, Житомирі, Івано-Франківській та Рівненській областях", - зазначив він.
При цьому Аваков підкреслив, що лише у 2016 році і лише у Києві цією "фірмою" було повернуто за винагороду власникам 67 авто, викрадених іншими злочинними угрупованнями.
За словами Авакова, правоохоронці затримали п'ятьох ключових фігурантів. Правоохоронці провели 48 санкціонованих обшуків.
За інформацією Авакова, "засновником" афери виявився киянин 1979 року народження, колишній курсант Академії внутрішніх справ України, виключений з ВНЗ за вживання наркотичних речовин.
"Він був учасником злочинних угруповань, які займалися розбоями, грабежами та рекетом. У кримінальному світі фігурант відомий на прізвиська "Карп", "Псіх" та "Жид". Маючи з підліткового віку кримінальний досвід та однокурсників, які зайняли посади у різних правоохоронних структурах країни, організатор банди викрадачів налагодив зв'язки по обидва боки закону", - зауважив він.
Злочинці були відомими в Києві благодійниками, входили в довіру до нардепів і чиновників, а потім викрадали у них автомобілі. Повертали назад тільки за великі гроші із виглядом, що допомагають вирішити проблему.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Гаряча новина 2064534647712757552

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item