Інформаційна гра проти держави - Безсмертний про списки СавченкоОприлюднення списків військовополонених та зниклих безвісти може мати негативні наслідки для України.
Про це сказав колишній представник України у Мінських переговорах Роман Безсмертний.
"Вона як депутат має винятково політичну відповідальність. Не випадково навколо цієї людини так багато розмов. Те, що вона працює проти себе, зрозуміло. Ситуація доходить до того, що вона працюватиме проти суспільства", - вважає дипломат.
На його думку, оприлюднення цієї інформації вигідне насамперед Кремлю.
"Інформаційна гра у цьому плані спрямована проти держави, владного керівництва та українського суспільства. Найгірше, що робить така річ, - ламає накреслену єдність у питаннях війни між державою та людьми. Це знецінює силу українського суспільства, армії. Це дуже небезпечні речі, з ними не можна гратися", - вважає політик.
Він пояснив, що в оприлюднених списках з'являються ті самі прізвища.
"Є інформація про те, що у списках зниклих безвісти є загиблі і навпаки... Іноді під одними й тими ж прізвищами фігурують різні люди", - наголосив Безсмертний.
10 січня народний депутат Надія Савченко опублікувала списки українців, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти на окупованій території Донбасу та в Росії. Також оприлюднила прізвища осіб, яких вимагають видати бойовики ДНР і ЛНР.

Related

Політика 5592142511036134856

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item