Літаки-невидимки завдали удару по ІДІЛВ мережі з'явилось відео приземлення американського стратегічного бомбардувальника-невидимки Б-2 "Спіріт".
Літак повернувся на базу ВПС США у штаті Міссурі після бомбових ударів по ІДІЛ в Лівії, повідомляється в анотації до відео.
"19 січня ударами стратегічних бомбардувальників у Лівії ліквідовано 2 табори підготовки бойовиків "Ісламської держави", які готували теракти в Європі. За попередніми оцінками Пентагону, ліквідовано понад 80 бойовиків.Місія була одобрена президентом Бараком Обамою і, очевидно, стала останньою військовою операцією, що проводилась за його наказом", - сказано в описі до відео.
Нортоп Б-2 "Спіріт" - американський стратегічний бомбардувальник, призначений для прориву щільної протиповітряної оборони супротивника і доставки звичайного або ядерного бомбового навантаження.
На літаку використані стелс-технології що робить його малопомітним для радарів. Бомбардувальник застосовувався під час збройних конфліктів в Югославії, Іраку та Афганістані.
B-2 є одним з найдорожчих літаків в історії авіації. Його вартість становить близько 2 млрд. доларів.
Російський президент Володимир Путін після успіхів у Сирії вирішив переключитися на Лівію. Щоб розширити свій вплив у Середземномор'ї, Путін може вибрати саме Лівію, пише видання Neue Zürcher Zeitung.

Related

Події у світі 345851464600131827

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item