В Одесі виявили останки людиниПоки в поліції не можуть повідомити, кому належав скелет і який приблизний "вік" останків.

У Головному управлінні Національної поліції в Одеській області повідомили, що в центрі Одеси, біля Потьомкінських сходів, виявлені останки людини.
Зазначається, що про скелетовані останках людини під Потьомкінськими сходами, з боку вулиці Приморської, повідомив місцевий житель.

На місце знахідки прибула слідчо-оперативна група Приморського відділу поліції. Співробітники правоохоронних органів вилучили останки і відправили їх на експертизу.
У поліції інформували, що останки виявили співробітники комунального підприємства "Міські дороги" під час прибирання однієї з нижніх аркових галерей Потьомкінських сходів.
Поки співробітники правоохоронних органів не можуть повідомити, кому належав скелет і який приблизний "вік" останків.
Також в ході проведення слідчих дій і подальшого обшуку території, вдалося також виявити верхню частину тіла людини, зокрема, голову, руки і деякі інші кістки скелета.
Раніше повідомлялося, що на Волині знайшли три братські могили з останками 21 польського легіонера часів Першої світової війни.

Related

Гаряча новина 2361583313779464288

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item