"Співаю сепарам в рацію колядки про УПА" - в АТО святкують РіздвоБійці в АТО розповіли, як святкують Різдво.
"Нашу рацію слухають сепарі. Колядую їм вже третю повстанську колядку. Спеціально збірку знайшов в Інтернеті. Співаю їм: "Нова радість стала, вже УПА повстала. До УПА іде весь нарід добиватись права." Ну наші пацики теж слухають. Кажуть, колядки круті, але голос у мене не дуже. Проте заради пов'ялих вух сепарів готові терпіти",- розповідає львівський десантник Андрій, боєць 80-ї бригади.
"Чекаємо капелана. З того моменту у нас почнеться Різдво. Він має привезти вертеп. Будемо колядувати. Багато з нас не вміють. І я теж. Минулого року Різдво так само зустрічала на війні, трохи пам`ятаю, трохи довчу сьогодні. Піду після чергування поколядую місцевим. Тут їх з 10 людей назбирається"-, розказує парамедик Оля з ДУКу.
"Вітаю всю Україну і в тому рахунку наших людей, які з того боку. Наступне Різдво святкуватимемо в українському Донецьку та Луганську. Зараз на Різдво не дуже маємо час. Сепарі нічого святого не мають. У них на християнські свята завжди атаки", - каже боєць Артем з батальйону Київська Русь.
"Вчора не вдалось повечеряти, бо почався обстріл. Всі повилазили на бойові. Напружена ситуація не до святкувань зараз. Діти і мама з дому дзвонили. Вона малих навчила: "Бог народився" співати. Раніше у нас ніхто не колядував",- розказує Орест боєць 93-ої бригади.
Краматорські пластуни організували вертеп. Сьогодні, у переддень Різдва, діти прийшли у приймальню чиновника. Учасники вертепу запросили Жебрівського послухати колядки. Секретарка без пояснень попросила дітей залишити приміщення.

Related

Гаряча новина 8263980323477109285

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item