"Співаю сепарам в рацію колядки про УПА" - в АТО святкують РіздвоБійці в АТО розповіли, як святкують Різдво.
"Нашу рацію слухають сепарі. Колядую їм вже третю повстанську колядку. Спеціально збірку знайшов в Інтернеті. Співаю їм: "Нова радість стала, вже УПА повстала. До УПА іде весь нарід добиватись права." Ну наші пацики теж слухають. Кажуть, колядки круті, але голос у мене не дуже. Проте заради пов'ялих вух сепарів готові терпіти",- розповідає львівський десантник Андрій, боєць 80-ї бригади.
"Чекаємо капелана. З того моменту у нас почнеться Різдво. Він має привезти вертеп. Будемо колядувати. Багато з нас не вміють. І я теж. Минулого року Різдво так само зустрічала на війні, трохи пам`ятаю, трохи довчу сьогодні. Піду після чергування поколядую місцевим. Тут їх з 10 людей назбирається"-, розказує парамедик Оля з ДУКу.
"Вітаю всю Україну і в тому рахунку наших людей, які з того боку. Наступне Різдво святкуватимемо в українському Донецьку та Луганську. Зараз на Різдво не дуже маємо час. Сепарі нічого святого не мають. У них на християнські свята завжди атаки", - каже боєць Артем з батальйону Київська Русь.
"Вчора не вдалось повечеряти, бо почався обстріл. Всі повилазили на бойові. Напружена ситуація не до святкувань зараз. Діти і мама з дому дзвонили. Вона малих навчила: "Бог народився" співати. Раніше у нас ніхто не колядував",- розказує Орест боєць 93-ої бригади.
Краматорські пластуни організували вертеп. Сьогодні, у переддень Різдва, діти прийшли у приймальню чиновника. Учасники вертепу запросили Жебрівського послухати колядки. Секретарка без пояснень попросила дітей залишити приміщення.

Related

Гаряча новина 8263980323477109285

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item