Українським військовим дозволили розривати контрактПрезидент Петро Порошенко підписав закон щодо удосконалення порядку проходження військової служби.
Про це пише сайт глави держави.
Документ дасть можливість військовослужбовцям, які проходять службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити її за новим контрактом або звільнитися.
"Це дає можливість завершити контракт з тими, хто вирішив повернутися додому, але разом з тим – ні на йоту не знизити боєздатність і боєготовність частин і підрозділів, в першу чергу тих, які знаходяться у зоні проведення АТО, бойових операцій із захисту нашої держави", - заявив Порошенко.
"Тим громадянам, які уклали фактично безстроковий контракт під час особливого періоду, ми даємо можливість відновити справедливість і дати можливість командирам забезпечити їх звільнення", - додав він.
Заміна особового складу здійснюватиметься поетапно, сказав президент.
Право на звільнення набувають військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, дію якого продовжили понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації та які вислужили не менше 18 місяців з дати його продовження.
Також звільнитися мають право військові, що уклали контракт на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію та вислужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом.
Укладання контрактів йде відповідно графіку, заявив Порошенко.
"Ми стрімко наближаємося до 70-ти тисяч і це свідчить про дуже високий рівень і патріотизму, і готовності зі зброєю в руках захищати Україну", - сказав президент.
Раніше Петро Порошенко заявляв, що зупинив мобілізацію, і "нікого в шию не женуть".
В Україні завершилась 6-а хвиля мобілізації. В зоні АТО залишилися винятково контрактники.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Суспільство 7908956329286359119

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item