Нафта подорожчала до максимуму за півтора рокуЦіна на Brent піднялася до 58,37 долара за барель.


Ціни на нафту під час торгів у вівторок, 3 січня, досягли максимальних позначок з липня 2015 року. Так, котирування ф'ючерсів на нафту марки Brent піднялися до 58,37 долара за барель, WTI подорожчала до 55,24 долара за барель.
Учасники ринку з оптимізмом зустрічають новий рік в очікуванні скорочення видобутку найбільшими країнами-виробниками світу, які входять і не входять в ОПЕК. Кувейтські ЗМІ повідомили про те, що з 1 січня країна скоротила виробництво на 130 тис. барелів за добу (б/д), майже до 2,75 млн б/д, відповідно до домовленостей.
 
За підсумками 2016 року нафта WTI продемонструвала підйом котирувань на 45%, що стало максимальним приростом за сім років, зазначає MarketWatch. Марка Brent зросла за рік у ціні на 52%, що також стало найістотнішим підйомом з 2009 року.
 
"Ринок став більш певним того, що учасники угоди цього разу дотримуватимуться обумовленої квоти на видобуток, оскільки кожен хоче, щоб ціни пішли догори", - вважає аналітик з енергетики SCI International Гао Цзянь.
 
Нагадаємо, Венесуела розраховує на зростання середньої ціни за барель нафти до 50-60 доларів після рішення про скорочення видобутку нафти.

Related

Економіка 4008094346221117521

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item