Найманець зізнався, що його полком керували російські офіцериЗатриманий напередодні бойвик з російським громадянством зізнався, що його полком керували кадрові російські офіцери.
Про це він сказав під час допиту, повідомив у Facebook штаб АТО.
Бойовик розповів, що він 1988 року народження. Приїхав у Донецьк у 2013 році шукати кращого життя, влаштувався вантажником.
"А у листопаді 2015 року, коли не вистачало коштів, влаштувався у військову частину на контракт. Приймав доповіді про обстріли, перевіряв, дзвонив на позиції і передавав на пункт управління розвідки корпусу. Був в розпорядженні розвідроти", - повідомив він.
На питання, хто є серед бойовиків, він відповів, що є росіяни, жителі Донецька, Макіївки, Шахтарська Торецька, Криму. А також іноземці з Казахстану і Білорусі.
"Російські добровольці – не кадрові. Управління полку – всі кадрові офіцери", - сказав він.
Бойовика затримали, коли їхав до дівчини, яка живе в Маріуполі.
Це сталося 18 січня на маріупольському напрямку, поблизу позицій українських військ. Встановили, що він є громадянином Російської Федерації, мешканцем Курганінська Краснодарського краю. У нього були документи, які засвідчують його приналежність до одного з терористичних формувань.
Служба безпеки України ліквідувала на Донеччині агентурну мережу терористів. Діяла вона у Красногорівці Мар'їнського району.

Related

Гаряча новина 7308350869337784406

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item