Суд ЄС залишив чинними санкцій проти російського оборонного заводу

Суд ЄС визнав законність санкцій проти заводу Алмаз-Антей
Європейський суд відхилив скаргу російського заводу Алмаз-Антей, який оскаржував запроваджені проти нього санкції.
Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на прес-службу суду.
Йдеться про санкції, запроваджені Радою ЄС в 2014 році, після початку агресії РФ в України. Євросоюз вирішив заморозити кошти та активи російської компанії Алмаз-Антей, а також низки інших підприємств російського оборонпрому.
Дане рішення Суду ЄС стало першим щодо оскарження санкцій проти російських компаній. Європейський суд застосує принцип прецедентного права, тому у інших справах з ідентичними обставинами можна очікувати аналогічного рішення.
"Суд вважає... що Рада ЄС не діяла непропорційно, коли вирішила заморозити кошти підприємств, які підтримують, матеріально чи фінансово, ті дії російської влади, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України", - йдеться в рішенні.
Суд погодився із наданими Радою ЄС доказами того, що Росія незаконно передавала озброєння, вироблене на заводі, сепаратистам на українську територію. Також суд взяв до уваги "численні повідомлення" про те, що дане озброєння було використане для збиття українських військових літаків та гелікоптерів, причому Алмаз-Антей не спростовує дану інформацію.
"Виробляючи озброєння і військову техніку та постачаючи її російській державі, яка в свою чергу забезпечує зброєю сепаратистів на сході України, Алмаз-Антей істотно підтримує дії, які загрожують або підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України", - вважає Суд ЄС.
Нагадаємо, у грудні Рада Європейського Союзу продовжила економічні санкції проти Росії до 31 липня 2017 року.
Відносини між Росією і ЄС значно погіршилися після російської агресії проти України - анексії Криму і вторгнення в східні області країни. Санкції проти РФ і так званої "влади" окупованого Криму були введені в 2014 році, їх дія була продовжена до 2015 і 2016 роках.
В цілому, провідні країни Заходу впевнені, що санкції будуть чинними до повного виконання Російською Федерацією Мінських угод. 
"Суд вважає... що Рада ЄС не діяла непропорційно, коли вирішила заморозити кошти підприємств, які підтримують, матеріально чи фінансово, ті дії російської влади, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України", - йдеться в рішенні.
Наразі на розгляді Європейського суду перебувають скарги низки інших російських компаній, як з фінансового сектора, так і оборонних підприємств.

Related

Події у світі 1776220776045648388

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item