З'явилися нові подробиці трибуналу над Росією


У Міжнародному суді ООН в Гаазі зареєстрували позов України проти Росії.
Позов зареєстровано 17 січня щодо порушення Росією Конвенції ООН з протидії тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, - повідомляє "Дзеркало тижня"
Водночас, заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль заявила: розгляд позову може тривати кілька років.
"Розгляд справи дійсно важка і тривала процедура. Після ухвалення рішення про застосування тимчасових засобів суд дає деякий час на подачу меморандуму з усією доказовою базою. Після цього другій стороні дається час на підготовку контрмеморандуму. Справа буде тривалою, і суд розглядатиме її роками", - цитує чиновника "Інтерфакс-Україна"
Україна "просить визнати у рішенні суду, що Російська Федерація за посередництва своїх державних органів, державних посадових осіб, а також інших фізичних та юридичних осіб, на яких покладене представлення держави, порушила зобов'язання в рамках Конвенції щодо фінансування тероризму, поставляючи фінансування, допомогу у вигляді зброї та тренувань незаконним озброєним формуванням, які беруть участь у здійсненні терористичних актів в Україні", - цитує український позов Суд ООН, повідомляє "Європейська правда"
У переліку терористичних формувань, які фінансуються та підтримуються з боку РФ, названі "ДНР", "ЛНР", група "Харківські партизани" та пов'язані з ними групи та особи.
Серед інших претензій до РФ у питанні фінансування тероризму – "невжиття заходів для виявлення, замороження та конфіскації фондів, які використовуються для фінансування тероризму", "відсутність розслідування та переслідування тих, хто здійснює та фінансує терористичну активність" та ненадання Україні підтримки у такому розслідуванні.
Найбільший блок претензій в українському позові стосується порушень прав кримських татар та українців з боку російської влади, а також підконтрольної РФ де-факто кримської влади.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Related

Політика 226463496016821477

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item