Щоб врятувати дівчинку лікар протягнув зубами півтонні сани з людьмиРекордсмен Книги рекордів України та Гіннеса, львів'янин Олег Скавиш, на прізвисько "Тягнизуб" потягнув зубами 490 кілограмові сани з людьми
Таким чином силач встановив свій ювілейний 10-ий рекорд.
Дійство відбулось на газоні проспекту Свободи, неподалік головної ялинки міста. Подію супроводжував вертеп від колективу "Містерія Різдва" та молодіжного театру "Мельпомена".
Перед встановленням рекорду сани разом із трьома людьми всередині пройшли зважування. Стронґмен впрягся у трос із спеціальною капою яку затис зубами та під аплодисменти глядачів потягнув сани по снігу. Весь шлях він подолав без спеціальних опор, що було надзвичайно складно.
"Вага санів разом із трьома пасажирами 494 кілограми. Це не так вже й багато, порівняно з моїми попередніми рекордами. Найважче було зрушити їх з місця, бо вони примерзають до снігу. Але, як на мене, вийшов хороший рекорд", - зазначив Олег Скавиш "Тягнизуб".
"Сьогоднішнє досягнення буде занесено до Книги рекордів України у категорію спецпідготовка. Олег "Тягнизуб" протягнув зубами сани з людьми з максимальною вагою на максимальну відстань - 21 метр. Затрачений час 68 секунд", - повідомив представник "Книги рекордів України" Ігор Підчібій.
Традиційно своє нове досягнення Тягнизуб присвятив благодійному марафону "Разом протягнемо", присвяченому допомозі у лікуванні важкохворих дітей. Зокрема, на підтримку 13-річної Христі Страдомської.
У дівчинки синдром Неймеген - генетичне захворювання, для якого характерні імунодефіцит та підвищена схильність до лімфоїдних пухлин. Вона чекає на неродинну трансплантацію, яка відбуватиметься закордоном.
Олег Скавиш не є професійним спортсменом, у повсякденному житті він працює лікарем - педіатром у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Тренується тільки у вільний від роботи час. Важкою атлетикою Олег почав займатися у 19 років, до того був звичайним худорлявим підлітком. Серед його спортивних досягнень є буксирування зубами 120-ти тонного корабля в Євпаторії, а також перетягування трамваю та залізничного вагону у Львові.
Івано-франківський силач Назар Павлів знову встановив рекорд України у тягання різного автотранспорту. Цього разу стронгмен протяг за 45 секунд дві вантажівки БелАЗ вагою 55 тони на 6 метрів.

Related

Гаряча новина 2446116690090073618

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item