Восьмикласниця померла від раптової зупинки серцяВчора, 25 січня поховали 14-річну Карину Клімову з міста Бар Вінниччини. 23 січня у восьмикласниці раптово стало серце.
"Про те, що не стало Карінки, сказала бабуся. Каже, померла вдома, коли батьків не було. В той час вони їздили у магазин", - розповідає подруга покійної дівчини Ольга.
Судмедексперти встановили, дівчинка померла через гостру серцеву недостатність та кардіоміопатію, пише Depo.Вінниця.
Дівчинка не скаржилася на здоров'я. Не мала обмежень на уроках фізкультури. Але в грудні дівчинка перехворіла грипом.
Каріна Клімова мала брати участь у класній виставі до Андріївських вечорниць. Однокласниці розповіли, у виставі вона так і не зіграла, їй стало погано і вона знепритомніла.
"Вона на канікули приїжджала до бабусі у село. Живемо в одному під'їзді. Товаришували з малих років. Останнім часом частіше переписувалися в соцмережах. Кілька місяців поспіль Каріна ходила на танці. Дуже любила танцювати у стилі хіп-хоп та регетон", – додає Ольга.
Каріна Клімова добре навчалася у місцевій гімназії №2. Прощалися з нею однокласники, вчителі, директор школи. Поховали дитину у селі Попівці Барського району.
20 січня поховали Вероніку Сімченко, 1 рік 10 місяців, із села Бахтин Мурованокуриловецького району Вінниччини. Дівчинці ампутували руку через недогляд лікарів.
Дитина мала вроджені проблеми зі здоров'ям. На свій вік ще не тримала голівки та не сиділа.

Related

Суспільство 7778399913365784420

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item