Обранець Трампа на посаду голови Нацрозвідки вимагав посилити санкції проти РФДен Коутс, який стане Директором національної розвідки США в адміністрації Дональда Трампа, послідовно підтримував Україну та виступав за санкції щодо Росії.
Про це пише Голос Америки.
Коутс критикував адміністрацію Барака Обами за слабкість щодо Путіна та антиросійських санкцій. Протягом 2014-го року Коутс заявляв, що США мають ізолювати Росію на всіх можливих фронтах, доки Путін не змінить курс.
"Путін має зупинити свої дії в Україні, або отримає руйнівні санкції, які вдарять по його країні та росіянам", - писав Коутс у twitter в 2014 році.
Політику також належить вислів, що Путін проявив себе, як гравець у шахи, а Обама - як гравець у шашки. Коутс також заявляв, що саме він відіграє провідну роль у тому, як Конгрес відповідає на дії Росії.
Нагадаємо, що новообраний президент США Дональд Трамп вибрав колишнього сенатора від штату Індіана Деніела Коутса на пост директора Національної розвідки.
Як відомо, Трамп висловлював недовіру до висновків розвідки США щодо втручання Росії у перебіг президентських виборів в США. Повідомлялось також, що новообраний президент готує реформу системи американської розвідки з метою дистанціювати її від політики.

Related

Події у світі 4935161462312440251

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item