Дизельний скандал. У США переоснастять Volkswagen 2015 року випуску


Компанія отримала згоду на переоснащення
своїх дизельних автомобілів 2015 року випуску

Volkswagen досяг мирової угоди з американською владою.

 
Німецький автомобільний концерн Volkswagen (VW) досяг мирової угоди з американською владою в рамках врегулювання скандалу навколо умисного заниження даних про вихлопи дизельних двигунів.

Компанія отримала згоду на переоснащення своїх дизельних автомобілів 2015 року випуску з об'ємом двигуна 2 літри таким чином, щоб вони відповідали американським стандартам. Про це повідомили в Каліфорнійській раді з ресурсів атмосфери (CARB) і в американському Агентстві із захисту навколишнього середовища (EPA).
 
Необхідні роботи можуть бути проведені протягом 10 днів у спеціалізованих майстернях. "Це ще один крок на шляху до того, щоб усунути хаос, що виник у результаті шахрайства Volkswagen", - заявила глава CARB Мері Ніколс.
 
При цьому, незважаючи на існуючу можливість направити машини на технічне переоснащення, автовласники за бажання має право прийняти інше рішення і вимагати заміни своїх транспортних засобів.
 
Раніше Volkswagen досяг у США після багатомісячних переговорів домовленості про ремонт і викуп приблизно 80 тисяч дизельних автомобілів із трилітровими двигунами виробництва дочірньої компанії Audi.

Related

Події у світі 7673194347148255142

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item