Майже 100 тисяч українців попросилися жити в Польщі

Розгляд справ переважно завершувався видачею дозволу на проживання

Це становить 68% від загальної кількості звернень.

У 2016 році посвідку на проживання в Польщі попросили 95,5 тисяч українців. Це становить 68% від загальної кількості звернень, пише Польське радіо з посиланням на Управління у справах іноземців у Варшаві.

Усього в 2016 році посвідку на проживання в Польщі попросили 152 тисячі іноземців, що на 30% більше, ніж у 2015 році. Крім громадян України, найбільше заяв подали білоруси (4,8 тисячі), китайці (4,7 тисячі), індуси (4,1 тисяч) і в'єтнамці (4 тисячі).

"Більша частина справ - 90% - стосувалися видачі посвідок на проживання, що дозволяє перебувати в Польщі до трьох років. У свою чергу, дозвіл на постійне проживання в Польщі попросили 8% іноземців. У 87% випадках розгляд справ завершився видачею дозволу на проживання, а 9% іноземців отримали негативне рішення, розгляд 4% справ було зупинено", - пише видання.

Також в Польщі зареєструвалися 10 тисяч громадян держав ЄС. Найчастіше це були громадяни Німеччини (2,4 тис.), Болгарії (0,8 тис.), Румунії та Великобританії (по 0,7 тис.).

Як повідомляють ЗМІ, Польща готова масово пускати робочих з України. Польська влада збирається подолати демографічну кризу за рахунок робітників з країн Східної Європи.

Нагадаємо, за три попередніх роки українці подали 84 тисячі заяв на легалізацію в Польщі. Місцева польська влада не може впоратися з рекордним напливом іноземців, в основному українців.

За шість перших місяців 2016 року в Польщі працевлаштувалися 411 тисяч громадян України.

Related

Суспільство 1562431526279556071

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item