Укроборонпром налагодив виробництво 1300 деталей, які раніше купували в Росії


Львівський бронетанковий завод. Фото: bloomberg.com


Укроборонпром зміг самостійно налаштувати виробництво понад 1300 деталей, вузлів та агрегатів, які закуплялися раніше в Росії. Оборонна промисловість України наразі налічує 394 підприємства.

«Починаючи з 2014 року, концерн ініціював підписання 20 меморандумів з обласними та міськими державними адміністраціями у сфері оборонної промисловості України. На оборону України працюють уже 394 підприємства, які забезпечують роботою понад 200 000 спеціалістів. У результаті такої роботи заміщено понад 1300 агрегатів, вузлів і деталей, які до 2014 р. закуповувалися в Росії, – повідомив заступник генерального директора з авіабудування та виробництва «Укроборонпрому» Володимир Коробов, передає Liga.net.

Крім того, Володимир Гройсман заявив, що Україна на сьогодні повністю може заміщати російську продукцію, особливо в оборонній сфері.

«Ми були традиційно прив’язані до економіки в тому числі Російської Федерації, зокрема в літакобудуванні, оборонному комплексі. Сьогодні ми вийшли на повне імпортозаміщення. В цілому, це більшість продукції, виробленої на підприємствах в Україні. Також все те, що нам не вистачає, ми можемо імпортувати в Україну з європейських країн. Але наше завдання полягає в тому, щоб ми максимально, на 100%, утворили повний цикл виробництва незалежно від імпорту», – підкреслив Гройсман.

Related

Економіка 1530873044400495508

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item