Члени банди Януковича злили "легітимного" і виплатили 152 млн грн УкраїніЧастина учасників злочинної організації екс-президента Віктора Януковича cвідчили проти колишніх керівників держави.

Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Члени злочинної організації Януковича, зокрема колишній перший заступник глави Міністерства доходів та зборів генерал Головач та заступник міністра економіки в уряді Азарова Сухомлин, повністю визнали свою вину, дали викривальні свідчення щодо горизонталі злочинної організації і вертикалі з наданням безпосередніх прямих свідчень на керівництво злочинної організації - це колишній президент і всі, хто йому підпорядковувалися. І сплатили до державного бюджету за вироком суду 152 мільйони гривень", - сказав Матіос.

Свідчення стосуються не лише екс-чиновників, які втекли з України, а й тих, які залишилися в країні. За його словами, ГПУ просить уряд розділити стягнені кошти між сім'ям героїв Небесної сотні та загиблих бійців АТО.

"Члени бюджетного комітету одноголосно проголосували (звернення. - Gazeta.ua) до прем'єр-міністра з метою, щоб 152 мільйони гривень, стягнуті з членів злочинної організації Януковича, як профіцит і непередбачувані доходи бюджету, розподілили між родинами членів Небесної сотні - це 106 осіб, і родичами вбитих військовослужбовців, які загинули за період проведення АТО - це 3150 людей", - зазначив Матіос.

За попередніми підрахунками, кожна сім'я зможе отримати одноразово понад 46 тис. грн.

За інформацією Держслужби фінансового моніторингу, колишній президент Віктор Янукович і його оточення легалізували злочинні доходи на 201,7 млрд грн.

Related

Гаряча новина 147459420768208698

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item