Військовий протест: 26 генералів та 260 вищих офіцерів пішли з арміїУ Польщі 26 генералів та 260 вищих офіцерів протягом останніх 16 місяців вийшли з лав польської армії на знак протесту проти політичного втручання уряду.

 Про це повідомляє The Telegraph.

"Польська армія знаходиться на межі дисфункції після виходу з її лав осіб вищих звань на знак протесту проти політичного втручання уряду", - зазначає видання.

Офіцери залишили свої посади через потурання військовим, які лояльні до правлячої партії "Право і Справедливість", а також через те, що міністерство оборони неспроможне провести консультації з ними щодо змін в армійській структурі.

"Як ви знаєте, у солдата немає іншого способу протестувати проти дій своїх політичних начальників, ніж залишити службу - і це те, що ми бачимо", - повідомив генерал у відставці Станіслав Козей.

Він заявив, що масштаби і темпи звільнень становлять "загрозу для ефективного функціонування армії".

"Верховне командування не погоджується не з самими рішеннями, а зі способом, як реалізується політична влада: відкрите політичне втручання в компетенцію армійського командування, цивільні службовці, які беруть на себе роль політичних керівників, та політизація армії за партійною ознакою", - заявив він.

Серед тих, хто залишив вищий ешелон армії - начальник генерального штабу, генерал Мечислав Гоцул, який пішов у відставку наприкінці січня.

Related

Події у світі 4430996629901564137

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item