Банда поліцейських займалася рекетом - НацполіціяПоліцейські систематично вимагали гроші на Центральному залізничному вокзалі у Львові.
Про це повідомили у Департаменті комунікації Національної поліції.
"Поліцейські, які несли службу на Центральному залізничному вокзалі, попередньо змовившись, систематично перевищують службові повноваження - застосовують фізичну силу до осіб, які вчинили адміністративні або кримінальні правопорушення на території району. А за непритягнення до відповідальності поліцейські вимагали й отримували кошти від затриманих. Також не цуралися "правоохоронці" і привласнювати особисті речі цих громадян", - йдеться у повідомленні.
Під час зборів доказової бази стало відомо про 20 епізодів злочинної діяльності групи, до яких причетні 15 працівників відділу поліції з числа співробітників чергової частини і патрульно-постової служби. Лише за один день був задокументований факт побиття у службовому кабінеті чергової частини трьома поліцейськими чоловіка, який був на вокзалі напідпитку, а також застосування насильства ще одним патрулем цього ж відділення до іншого пасажира й отримання від нього 900 гривень.

Related

Гаряча новина 1995850784457557376

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item