Режим НС: відключати світло будуть у семи областях

Відключення світла може зачепити сім областей

Йдеться про Харківську, Дніпропетровську, Київську, Чернігівську, Запорізьку, Сумську і Черкаську області.

 
У семи областях України можуть розпочатися відключення електроенергії у разі введення в енергетиці країни режиму надзвичайного стану, сказано на сайті уряду.
 
Сьогодні Міненерго запропонувало ввести режим надзвичайного стану в енергетиці України через дефіцит вугілля, викликаний блокадою на Донбасі. Цю пропозицію на черговому засіданні розгляне Кабмін.
 
Повідомляється, що за підсумками засідання антикризового енергетичного штабу Харківської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Запорізької, Сумської і Черкаської областей доручено провести штаби з надзвичайних і техногенних ситуацій.
 
"Штаби цих областей повинні проаналізувати кризові ситуації, які можуть бути пов'язані з обмеженням енергопостачання", - заявив віце-прем'єр Геннадій Зубко.
 
"У першу чергу, щодо забезпечення населення енергопостачанням і теплом, а також розглянути роботу промислових підприємств, що працюють у безперервному режимі з точки зору добових графіків пікових навантажень", - додав він.
 
Нагадаємо, блокада залізничних шляхів Донбасу, якими поставляється вугілля з ДНР і ЛНР, триває вже третій тиждень. За фактом блокади, як дізнались ЗМІ, порушені чотири кримінальні справи.

Related

Суспільство 8288812832249180848

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item