Бойовик ДНР влаштував бійку на місці вбивства Нємцова


На місці вбивства політика Бориса Нємцова на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви сталася бійка.
Про це повідомляє телеканал "Дождь".
Причиною заворушення став чоловік із нашивкою "Батальйон "Восток", який є збройним формування ДНР. Він плюнув на фото Нємцова. До нього підійшли кілька людей і попросили такого не робити. Однак, чоловік відштовхнув їх і почав хамити. Через деякий час поліцейські перевірили в нього документи. За словами журналістів, протягом усього часу той поводився агресивно.Крім того, на марші затримали співголову петербурзького відділення руху "Солідарність" Костянтина Єршова. Він роздавав учасникам маршу листівки. До нього підійшли члени НОД (Національно-визвольного руху Росії) і почали ображати. Єршова затримала поліція. За даними ЗМІ, пообіцяли відпустити "після пояснень".
Російська поліція нарахувала на марші 5 тис. учасників. Водночас, за даними російських ЗМІ, до 15 години на марш зібралося 15,2 тис. людей.
Бориса Нємцова вбили 27 лютого 2015 року. Суд над підозрюваними вбивцями розпочався в жовтні 2016 року. Слідство вважає безпосереднім виконавцем злочину колишнього бійця чеченського батальйону "Північ" Заура Дадаєва.

Related

Події у світі 5057568720906317569

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item