Прокуратура: Нардеп Гончаренко знайдений

Олексій Гончаренко

Нардеп від Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко перебуває в безпеці і скоро буде давати свідчення.

 
Про це повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко на брифінгу у четвер, 23 лютого.
 
"Я можу сказати, завдяки нашій роботі запобігли завданню йому тілесних ушкоджень, позбавленню зору і спотворенню обличчя ... і фактичному викраденню ... Він зараз у безпечному місці і зараз даватиме свідчення як потерпілий", - сказав Жученко.
 
За його словами, загалом затримано три людини, а замовником викрадення був депутат Лиманської райради Одеської області Кушнарьов. Син Кушнарьова був серед загиблих 2 травня 2014 року в Одесі.
 
"Батько Кушнарьова є депутатом Лиманської районної ради Одеської області. І сам він був не просто замовником викрадення народного депутата, а фактично він з двома своїми спільниками виїхав на місце і повинен був завдавати народному депутату тілесних ушкоджень, а саме застосовувати кислоту, спотворити обличчя, позбавити зору, а також переламати колінні чашечки. Тому все є об'єктивним. У людини є мотив. Він є як замовником викрадення, так і особисто виконавцем цього злочину. Завдяки злагодженій і завчасній роботі СБУ і слідчих прокуратури не довели до скоєння цього злочину", - повідомив прокурор.

Related

Події в Україні 8802080275014610096

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item