Максим Бурбак: Депутати, які провокують дестабілізацію у воюючій країні, повинні нести відповідальність"Народний фронт" вимагає, щоб особи, які вчора завдавали тілесних ушкоджень поліцейським, понесли відповідальність у відповідності до закону.

Про це під час Погоджувальної ради наголосив керівник фракції Максим Бурбак.

"Ми закликаємо Єгора Соболєва і Семена Семенченка: ви готові визнати власну політичну відповідальність за дії, які провокують дестабілізацію у воюючій країні? Майте сміливість зізнатися, на який результат ви працюєте і на яку країну", - наголосив Бурбак.

"У "Народного фронту" є справедливе запитання: скільки у залі Верховної Ради ще є "САВЧЕНКОНАДІЙ"? Людей, які мріють розірвати країну, віддати території, домовитися з агресором ціною держави і її історичного шансу на незалежність", - наголосив керівник фракції.

Він також висловив обурення позицією віце-спікера парламенту, яка звинуватила нинішніх представників влади у змові з Януковичем.

"Ми відверто здивовані тим, що фракція "Самопоміч", яку фактично очолює мер найбільш патріотичного міста України Львова Андрій Садовий – може породжувати стільки антиукраїнського мотлоху. Ми обурені тим, що віце-спікер нашого парламенту від "Самопомочі" в ефірі одного з телеканалів звинувачує нинішніх представників влади у змові з Януковичем по організації розстрілів", - заявив Бурбак.

"Виявляється, це не Янукович і Захарченко давали команди вбивати людей, а самі учасники Революції гідності у себе стріляли. Я хотів, щоб про це говорили люди, які були щоночі, щодня на Майдані і воювали з режимом", - наголосив Бурбак.

Він також назвав "планом здачі країни" так званий "мирний план", який був запропонований одним з народних депутатів України президенту США Дональду Трампу.

"Народний фронт" звертається до українських громадян. Люди, будьте пильними, уважно подивіться, хто сьогодні працює проти України. Для того, щоб не піддатися на брехню і врятувати нашу державу", - підкреслив Бурбак.

Related

Політика 8101989531145460051

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item