США перекине тисячу військових до польського кордонуСША перекинуть до Польщі тисячу військовослужбовців. Вони прибудуть у квітні на східний кордон НАТО у Польщі.

Про це повідомили у командуванні американських військ в Європі, пише 112 Україна.

Військові прибудут через територію Німеччини та Чехії. До його складу увійдуть кілька бронетранспортерів, самохідні міномети і гармати.

Таке рішення є втіленням Пентагоном прийнятих в липні 2016 року на саміті НАТО кроків щодо посилення східного флангу НАТО, які передбачають відправку з'єднань НАТО на країни Східної Європи і Балтії для стримування агресивної політики Росії.

Разом з США свої військові контингенти розмістили в цих країнах Німеччина, Канада і Великобританія. У той же час в НАТО не збираються припиняти переговорний процес з Росією.

Зараз американська бойова бригада налічує 3,5 тис. військовослужбовців, понад 400 гусеничних машин, понад 900 автомобілів, у тому числі 87 танків, 18 самохідних гаубиць Paladin, понад 400 автомобілів Humvee і 144 бойових машини піхоти Bradley. Це найбільша передислокація військових і військової техніки зі США до Європи з часу розпаду Радянського союзу.

Related

Події у світі 6939028407754905429

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item