ГПУ ОТРИМАЛА СВІДЧЕННЯ ПРИЧЕТНОСТІ ЕКС-ЗАСТУПНИКА ГЛАВИ АПУ ДО СИЛОВОГО РОЗГОНУ МАЙДАНУСуд відкрив слідчим ГПУ доступ до інформації про телефонні розмови фігурантів справи.

енпрокуратура отримала дані про причетність екс-заступника глави Адміністрації президента Юрія Чмиря до силового розгону учасників Євромайдану. Про це йдеться у рішенні Печерського суду, передає DT.ua.
Як зазначається у судовому рішенні, "у даному кримінальному провадженні, зокрема, досліджуються обставини організації та проведення 18 і 19 лютого 2014 р. антитерористичної операції в центральній частині Києва силами особового складу СБУ та МВС України".
Так, досудове слідство встановило, що в організації силового розгону Майдану 18-19 лютого 2014 р. брав участь колишній заступник глави Адміністрації Президента України з гуманітарних питань.
Суд відкрив слідчим ГПУ доступ до інформації про розмови по мобільному телефону екс-чиновника за період з 20.11.2013 за 22.02.2014.
А іншою постановою надав доступ до інформації з телефонів інших працівників Адміністрації президента-втікача Януковича за період з 1 листопада 2013 року по 1 листопада 2016 року. Наразі прокуратура з'ясовує місце перебування і контакти колишніх співробітників АП.

Related

Гаряча новина 5540185006205635909

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item