Вибори президента РФ замінять референдумом "за Путіна"Замість президентських виборів 2018 року в Кремлі хочуть провести референдум про довіру Володимиру Путіну.

Про це телеканалу "Дождь" розповіли два джерела в адміністрації президента РФ.

У Кремлі не бачать сенсу в тому, щоб спеціально підбирати Путіну опонентів.

"На сьогодні просто немає такого кандидата, здатного створити інтригу на виборах", - зауважив один із співрозмовників телеканала. Не є такою кандидатурою, на думку Кремля, і опозиціонер Олексій Навальний.

Росію очікує "референдум про довіру національному лідерові", зазначають джерела.

Замість пошуку опонентів Путіна Кремль ставить три основні завдання до виборів президента. Вибори повинні стати чистішими, прозорішими та легітимнішими, ніж усі попередні. Відсоток тих, хто проголосує за Путіна, повинен бути вище, ніж 2012 року (тоді показник становив 63%). Хочуть добитися того, щоб Путін отримав рекордну кількість голосів.

Раніше засновник "Фонду боротьби з корупцією" і популярний російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив, що має намір взяти участь у виборах президента РФ 2018 року. Проте в лютому його засудили у "справі Кіровлісу" до 5 років умовно. Якщо вирок залишать без змін, Навальний втратить право брати участь у виборах.

Related

Події у світі 3397128314965901531

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item