Як проходить підготовка до "Євробачення" попри проблеми – КириленкоПідготовка до пісенного конкурсу "Євробачення", який пройде в Україні у травні цього року, відбувається за планом.
Про це повідомив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, передає прес-служба Кабміну.
Кириленко зазначив, що для проведення конкурсу уряд виділив 455 млн грн з державного бюджету, а місто Київ – 200 млн грн.
"Незважаючи на низку проблем, які були накопичені за попередній період, сьогодні знайдені ключові рішення, створені умови для ефективного виконання НСТУ всіх завдань у рамках підготовки до Євробачення-2017", - зазначив Кириленко.
Віце-прем'єр наголосив, що в підготовці конкурсу задіяно сотні українських та іноземних фахівців.
"Природно, що протягом підготовки до такої масштабної події в команді НСТУ як суспільного мовника можуть відбуватися певні кадрові зміни. Однак, ніякі персональні рішення не вплинуть на якість проведення Україною пісенного конкурсу Євробачення-2017: подію буде проведено якісно і в повній відповідності з високими стандартами ЄМС і вимогами широкої глядацької аудиторії Євробачення", - заявив Кириленко.
В організаційному комітеті з підготовки до проведення "Євробачення-2017 збираються повністю змінити команду. Причина - організаційний колапс і зрив всіх термінів організації підготовки до конкурсу. Зараз проходить нарада, де будуть прийняті кадрові рішення.

Related

Гаряча новина 9188862729782732293

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item