Як проходить підготовка до "Євробачення" попри проблеми – КириленкоПідготовка до пісенного конкурсу "Євробачення", який пройде в Україні у травні цього року, відбувається за планом.
Про це повідомив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, передає прес-служба Кабміну.
Кириленко зазначив, що для проведення конкурсу уряд виділив 455 млн грн з державного бюджету, а місто Київ – 200 млн грн.
"Незважаючи на низку проблем, які були накопичені за попередній період, сьогодні знайдені ключові рішення, створені умови для ефективного виконання НСТУ всіх завдань у рамках підготовки до Євробачення-2017", - зазначив Кириленко.
Віце-прем'єр наголосив, що в підготовці конкурсу задіяно сотні українських та іноземних фахівців.
"Природно, що протягом підготовки до такої масштабної події в команді НСТУ як суспільного мовника можуть відбуватися певні кадрові зміни. Однак, ніякі персональні рішення не вплинуть на якість проведення Україною пісенного конкурсу Євробачення-2017: подію буде проведено якісно і в повній відповідності з високими стандартами ЄМС і вимогами широкої глядацької аудиторії Євробачення", - заявив Кириленко.
В організаційному комітеті з підготовки до проведення "Євробачення-2017 збираються повністю змінити команду. Причина - організаційний колапс і зрив всіх термінів організації підготовки до конкурсу. Зараз проходить нарада, де будуть прийняті кадрові рішення.

Related

Гаряча новина 9188862729782732293

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item