Жебрівський розповів, що зараз відбувається в Авдіївці


Відновлювати пошкоджені обстрілами лінії електропередач в Авдіївці почнуть імовірно завтра, повідомив у Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
"Російська сторона так і не надала письмових гарантій припинення вогню в районі поривів ЛЕП біля Авдіївки. Сподіваємось отримати гарантії на завтра. Зранку електромонтажники готові вийти на відновлення ліній. Пошкодження виявили в двох місцях", - каже Жебрівський.
Зараз на потужних електрогенераторах працюють лікарня, відділення Укртелекому та інші служби, які забезпечують життєдіяльність міста. Поліція забезпечує порядок у місті.
"Завтра зранку плануємо від потужного генератора запустити насосну станцію і подати людям воду. Авдіївський коксохім від своїх батарей підтримує тепло в тепломережах міста. Звертались до Київстару, щоб на час, поки відновимо електропостачання в Авдіївці, вони підключили свої передавачі у місті до електрогенераторів і забезпечили роботу мобільного зв'язку", - додав голова військово-цивільної адміністрації.
24 лютого близько 23.00 через потужні обстріли з боку ворога в Авдіївці зникло електропостачання. У місті поступово знижується температура в системі опалення. Є проблеми з мобільним зв'язком та доступом до Інтернету.

Related

Події в Україні 2489706536645380186

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item