"Війну пора закінчувати" - боєць АТОВійну на Донбасі пора закінчувати, вона всім набридла, а військові хочуть додому.
Таку думку висловив боєць 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Іван з позивним "Лютий", який несе службу неподалік села Піски на Донбасі.
"Як антитерористична операція затягнулася вона дуже довго. Яке може бути АТО з використанням тяжкої артилерії? АТО – це операція по знищенню терористичного угрупування, яке захопило літак чи якийсь квартал міста. А ми маємо реальну війну, яка йде кожного дня на фронті", - говорить боєць.
За його словами, в зоні конфлікту нелегко живеться цивільному населенню, а українські військові важко переживають розлуку з рідними.
"Люди, які проживають тут біля нас кожен день бачать озброєних військових в повній бойовій готовності, які постійно виїжджають на бойові виїзди. Чи хотів би щоб жила так моя сім'я? Точно не хотів би. На їхньому місці, я б покинув цю територію. Ми теж хочемо додому, вже всім надоїла та війна, її треба закінчувати", - зазначає військовий.
Як вважає Іван "Лютий", щоб закінчити війну чимало його бойових побратимів готові і мають велике бажання йти у наступ.
"Але якщо наступати буде багато втрат з обох сторін. Як кажуть – ворог безпечний тільки мертвий. Думаю краще треба домовлятися щоб не було жертв. Бо скільки можна щоб діти не дочекалися своїх батьків, жінки – чоловіків?", - вважає він.
Також, як розповів він, військові на Донбасі не завжди підтримують тісні контакти з місцевим населенням.
"Важко дружити на ворожій території, де не знаєш що від кого чекати. Можна звісно прогадати, може хтось і щиро ставитися до військових, а хтось тільки чекає аби зробити якусь пакость. Можна помилитися та втратити життя через свою доброту. Треба остерігатися, на кожному кроці бути обережним", - вважає Іван "Лютий".
За його словами, умови проживання військових зараз на належному рівні.
"Живемо в будиночках, де є душ, хоч і один на всіх. Але можна митися після кожного наряду. Готують смачно, продукти є. Армія забезпечує лише тими, які необхідні для солдата: м'ясо, жири, масло, консерви, макарони, картопля. Але дякуючи волонтерам маємо яблука, апельсини, мандарини. Приїхали волонтери зі Львова, дали сердечко з написом "Ми з вами!", яке власноруч зробила дівчинка Мар'яна. Приємно, з дому отримувати таку вісточку. Повернусь, буду зберігати на пам'ять, як колись захищав Батьківщину і дітки вірили в нас", - каже Іван.
У військових частинах бойовиків тотальне незадоволення умовами проходження військової служби. Продовжуються випадки дезертирства, у розшуку перебувають 63 військовослужбовці зі складу 4-ї окремої мотострілецької бригади "Алчевськ". Про це повідомляє прес-центр головного управління військової розвідки України.

Related

Події в Україні 6250010974625072476

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item