СБУ має вивчити всі обставини провокаційної діяльності Савченко - заява "Народного фронту"


Поїздки Надії Савченко до окупантів, під час яких вона, на відміну від ОБСЄ, отримує ексклюзивні допуски у режимні зони бойовиків, а також численні заяви у руслі московської пропаганди – все це дає підстави вважати, що Савченко є глибоко інтегрованим в українську політику російським агентом.
Про це йдеться у заяві партії "Народний фронт".
"Наша політична сила звертається до СБУ із закликом вивчити всі обставини провокаційної діяльності Савченко. Зокрема у період, що передував її "полону", та "перебування" у російській в'язниці. Вся правда про Савченко має стати відомою, щоб наше суспільство отримало щеплення від ФСБшних спецоперацій, які народжують псевдогероїв. Країна повинна знати, чи відповідають дійсності підозри про те, що і полон, і російський суд, і звільнення цієї особи було лише бутафорією за сценарієм ФСБ", - йдеться у заяві.
У "Народному фронті" заявили, що вся діяльність Савченко спрямована на легалізацію бойовиків як переговорної сторони, щоб продемонструвати світові начебто в Україні відбувається громадянський конфлікт, а не зовнішня агресія з боку РФ.
"Діяльність Савченко має ще огидніший вигляд через те, що за неї під час "полону" вболівала вся Україна, домагалися звільнення найвпливовіші політики світу, в обмін було віддано двох російських спецназівців, що прийшли з війною на нашу землю", - наголосили у НФ.
У партії висловили переконання, що професійне розслідування має дати також відповідь на те, яку роль у потраплянні Савченко у Верховну Раду України зіграла спайка Медведчук-Тимошенко, а також - хто саме координував заведення у парламент через "Батьківщину" людини, що публічно працює на інтереси сепаратистів.
"Захищаючи себе на фронті, держава не менш ефективно повинна зупиняти підривну діяльність у середині країни. Останні повідомлення про те, що Савченко їздила на передову і закликала бійців покинути позиції, – це державна зрада. Україна переможе тоді, коли швидко і рішуче даватиме відсіч провокаторам, якими б мандатами вони себе не прикривали", - сказано у заяві.

Related

Політика 4854368602189143628

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item