Ердоган підтвердив, що Туреччина підтримує територіальну цілісність України

Порошенко та Ердоган поговорили про міцний фундамент дружби
Президент України Петро Порошенко направив привітання президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану із 25-ю річницею встановлення дипломатичних відносин між Україною і Туреччиною, передає прес-служба українського президента.
Порошенко підкреслив, що українці високо цінують те, що Туреччина однією з перших визнала державну незалежність України після проведення референдуму в грудні 1991 року.
"Протягом останніх двох з половиною десятиріч двосторонні відносини між нашими країнами набули стратегічного виміру і глибини...Туреччина на практиці продемонструвала свою відданість засадничим принципам міжнародного права та солідарність з Україною, засудивши окупацію Росією Криму та спробу анексувати частину української суверенної території. У цьому контексті хочу наголосити, що гарантування миру в регіоні Чорного моря є спільним життєво важливим завданням України і Туреччини", - йдеться у привітанні.
Порошенко зазначив, що однією з основних складових двосторонніх відносин між Україною та Туреччиною є співпраця у торговельно-економічній сфері, подальшому розширенню якої сприятиме підписання Угоди про зону вільної торгівлі.
Президент підкреслив, що,дві країни перейшли до реалізації конкретних проектів у низці стратегічно важливих галузей, зокрема в оборонно-промисловому комплексі.
Також буде продовжено створення належних умов в Україні для діяльності турецьких підприємців та інвесторів.
У свою чергу, у привітанні очільник Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зазначив, що після того, як Україна стала незалежною, відносини між країнами набули значного розвитку.
"Виклики, з якими ми зіштовхнулися на регіональному та міжнародному рівнях, ще раз довели, що турецько-українська дружба спирається на міцний фундамент, а наше співробітництво поглибилося ще більше у кожній галузі", - підкреслив президент Туреччини.
Ердоган наголосив: "Без сумнівів, наші чудові відносини з дружньою Україною будуть продовжувати розвиватися в найближчому майбутньому. Туреччина, безсумнівно, підтримуватиме вирішення проблем в регіоні на засадах збереження територіальної цілісності та суверенітету нашого стратегічного партнера України".
Нагадаємо, Туреччина не визнає анексії Криму. Також президенти РФ і Туреччини Реджеп Ердоган і Володимир Путін раніше підписали міжурядову угоду про будівництво Газопроводу Турецький потік.

Related

Політика 7300671834951559300

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item