Лавров: Холодна війна не закінчилася

Сергій Лавров виступає на конференції в Мюнхені

Росія хоче нести "особливу відповідальність" за глобальну стабільність у світі разом зі США.

 
Виступи західних політиків на Мюнхенській конференції з безпеки говорять про те, що холодна війна ще не закінчилася. Таку думку висловив у ході виступу глава російського МЗС Сергій Лавров.
 
"Кажуть, що війни починаються в головах людей, там же вони, за логікою, повинні і закінчуватися. Однак із холодною війною цього поки що не відбулося, якщо судити, зокрема, за деякими виступами політиків у Європі і в США, в тому числі і за заявами, які прозвучали вчора і сьогодні на початку нашої конференції", - сказав Лавров.
 
Він констатував, що НАТО "так і залишилося інститутом холодної війни".
 
Торкаючись теми взаємодії в США, Лавров заявив, що Москва хотіла б прагматизму і взаємної поваги у відносинах із Вашингтоном.
 
"Яких відносин ми хочемо зі США? Відносин прагматизму, взаємної поваги, розуміння особливої ​​відповідальності за глобальну стабільність", - підкреслив російський міністр.
 
За словами Лаврова, потенціал кооперації РФ і США в політиці, економіці, гуманітарній сфері - величезний. Але йому ще належить бути реалізованим.
 
"Ми на це налаштовані, наскільки до цього готові США?", - Поставив риторичне запитання Лавров.
 
Як повідомляють ЗМІ, раніше в Мюнхені віце-президент США Майкл Пенс заявив про те, що Росію необхідно притягнути до відповідальності через ситуацію в Україні.
 
А глава Пентагону Джеймс Меттіс напередодні заявив, що США поки що не готові до військової співпраці з Росією, в тому числі до спільної боротьби проти Ісламської держави в Сирії.

Related

Політика 2570158578244254565

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item