Трамп: США не знають, хто контролює ДНР і ЛНР

Президент США Дональд Трамп

Американський президент поскаржився на брак точних даних про події на Донбасі.

Президент США Дональд Трамп заявив, що про те, що відбувається на Донбасі, є занадто мало інформації, в реальній ситуації йому ще слід розібратися.
"Ми не знаємо достовірно про те, що там відбувається", - сказав він в понеділок, 6 лютого, в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Трамп негативно відповів на питання ведучого, чи не ображений він тим, що ситуація на сході України загострилася після його телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним.

При цьому у відповідь на слова ведучого про те, що ситуація на Донбасі загострилася через "насильство з боку проросійських сил", американський президент заявив, що в США не знають точно, контролюються Росією сепаратисти чи ні, але обіцяв, що дізнаються.

"Ми не знаємо, чи контролюються вони", - заявив Трамп, висловивши думку, що сили ДНР і ЛНР можуть бути і "непідконтрольними". "Таке теж трапляється, ми це з'ясуємо", - наголосив президент США.

Нагадаємо, 5 лютого Петро Порошенко провів телефонну розмову з Дональдом Трампом, в ході якої сторони обговорили низку питань щодо ситуації на Донбасі, в тому числі необхідність припинення вогню.

Білий дім за підсумками телефонної розмови повідомляв, що Трамп має намір працювати з Україною, Росією і всіма зацікавленими сторонами, щоб допомогти їм відновити мир уздовж кордону.

Related

Події в Україні 8394122763542225202

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item