США не поновлюватимуть військового партнерства з Росією, – генерал Данфорд


Сполучені Штати не поновлюють військового співробітництва в оборонній сфері з Російською Федерацією та продовжують залишатися в стані військового суперництва.

Так охарактеризував голова Комітету начальників штабів ЗС США генерал Джозеф Данфорд свою недавню зустріч у Баку з начальником генштабу російських збройних сил Валерієм Герасимовим.

«Я не називав би це співробітництвом, це не те, що ми обговорювали під час зустрічі», – зауважив американський генерал під час виступу в четвер в Інституті Брукінгса на тему «Глобальні загрози та пріоритети американської національної безпеки».

За його словами, США спостерігають за військовою активністю росіян. «Ми бачимо, як Росія проводить модернізацію у ядерній сфері, у повному спектрі морських можливостей, вдосконалює звичайну зброю, кіберможливості, а в військово-морській категорії навіть модернізацію підводного флоту», – зазначив Данфорд.

Водночас він підкреслив, що Сполучені Штати мають конкурентну перевагу перед Росією в плані можливостей звичайних озброєнь, «і я думаю, Росія усвідомлює це».

Данфорд також висловив переконання, що росіяни «шукають можливості підірвати довіру, нашу можливість виконувати зобов’язання перед союзниками в рамках НАТО, нашу згуртованість в рамках Альянсу».

Related

Події у світі 1840036988566447970

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item