Британія, Франція та Туреччина незадоволені діями НАТОНАТО занадто повільно працює над запобіганням російських хакерських атак. 
Так вважає глава Міноборони Великобританії Майкл Феллон, передає Sky News.
"НАТО не реагує на загрози кіберзлочинів досить оперативно. НАТО недостатньо добре підготовлений", - сказав він на Мюнхенській конференції з питань безпеки.
Глава міноборони Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що Росія повинна дотримуватися договору про РСМД (Договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності - ред.).
В іншому випадку НАТО повинен реагувати якомога швидше.
"Цей договір повинен дотримуватися. Якщо він не буде дотримуватися, ми повинні реагувати якомога швидше", - сказав міністр.
Міністр національної оборони Туреччини Фікрі Ишик заявив, що НАТО поки не виконує в достатній мірі свої зобов'язання на південно-східному напрямку, де знаходиться країна.
"НАТО на південно-східному фланзі, де знаходиться, зокрема, Туреччина, поки не виконує свої зобов'язання. Ми сподіваємося, що це зміниться найближчим часом", - сказав він.
Раніше Німеччина заявила про розслідування комп'ютерних атак на німецьких депутатів і політичні партії. Урядове агентство, яке відповідає за кібербезпеку, вважає, що напади були здійснені з Росії. Вони можуть бути пов'язані з хакерськими атаками на штаб кандидата на посаду президента США Хілларі Клінтон. У Німеччині побоюються що російські хакери спробують вплинути на результати виборів, які пройдуть в країні цього року.

Related

Події у світі 421326675383645133

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item